Gymtijden

De gymlessen worden gegeven in de gymzaal bij OBS de Theo Thijssenschool aan de Boswijklaan. Daarnaast worden er in de bovenbouw gymlessen gegeven in de gymzaal bij OBS 't Heidemeer aan de A. Bosscherstraat. De gymlessen worden door de groepsleerkracht en door de vakleerkracht Dhr. Robin Wierda gegeven. Groep 1/2 heeft elke dag bewegingsonderwijs. Met mooi weer buiten, anders in het speellokaal.

Adressen vakleerkrachten gymnastiek

Hoofdverantwoordelijke vakleerkracht gymnastiek

Dhr. Wim Smit

0598-394931

Vakleerkracht St. Antoiusschool

Dhr. Robin Wierda

 

Gymkleding

Jongens: Sportbroek en t-shirt, gymschoenen, handdoek voor het douchen na de gymles.

Meisjes: Turnpakje of sportbroek en t-shirt, gymschoenen, handdoek voor het douchen na de gymles.

 

Verhindering bij de gymles

Als kinderen, om welke reden dan ook, niet aan de gymles mee kunnen doen, dan moeten zij een briefje van huis meenemen.

Gymrooster 2017-2018

Groep

Dag

Tijd

Leerkracht

Groep 3 Vlinders

Maandag

11.00-11.45

Robin Wierda

 

Dinsdag

12.45-13.30

Robin Wierda

Groep 3 Insecten

Dinsdag

10.00-10.45

Robin Wierda

 

Donderdag

12.15-13.00

Yolande v. Huffelen

Groep 4 Dolfijnen

Maandag

10.15-11.00

Robin Wierda

 

Dinsdag

12.00-12.45

Robin Wierda

Groep 4 Bijen

Dinsdag

10.45-11.30

Robin Wierda

 

Donderdag

10.00-10.45

Adriana Lockhorn

Groep 5 Panda

Maandag

9.15-10.00

Robin Wierda

 

Woensdag

10.00-10.45

Petra Wezeman

Groep 5 Bevers

Maandag

11.45-12.30

Miranda Kazemier

 

Woensdag

10.45-11.30

Petra Wezeman

Groep 6 Apenrots

Maandag

12.30-13.15

Kaja Simons

 

Woensdag

8.30-9.15

Kaja Simons

Groep 6 Kikkers

Maandag

13.15-14.00

Kaja Simons

 

Woensdag

9.15-10.00

Kaja Simons

Groep 7

Dinsdag

13.00-13.45

Liesbeth Deiman

 

Donderdag

13.00-13.45

Liesbeth Deiman

Groep 7/ 8

Dinsdag

11.00-11.45

Joep Fokkert

 

Donderdag

10.45-11.30

Joep Fokkert

Groep 8

Dinsdag

13.45-14.30

Roos Claassen

 

Donderdag

11.30-12.15

Roos Claassen